O premiérovi Bohuslavu Sobotkovi se tvrdí, že nemá smysl pro humor. V posledních měsících ale dokázal, že to není pravda. Jeho námluvy s komunistickou stranou jsou příkladem toho nejčernějšího politického humoru. Když lídr ČSSD minulý podzim poprvé připustil možnost vládní spolupráce s KSČM, vybral si k tomu 5. říjen, kdy si Česko připomínalo nedožité 80. narozeniny nejznámějšího vězně komunistického režimu − Václava Havla.

Nyní Sobotka pléduje pro spolupráci s komunisty už bez jakýchkoliv podmínek a vybírá si k tomu ještě lepší chvíli. Právě tento týden si připomínáme 25. únor, který je přímo obtěžkán historickými mementy spjatými s komunisty. Humorista Sobotka však zachovává "poker face" a tvrdí, že mu jde jen o to, aby se "vrátil ke starostem běžných lidí".

V článku se dále dozvíte

  • Premiér Sobotka tvrdí, že dnešní člověk se nezajímá o to, jestli platí, nebo neplatí bohumínské usnesení, které ČSSD zakazuje spolupráci s KSČM.
  • Premiér má jistě pravdu, že konkrétní litera usnesení opravdu skoro nikoho v republice nevzrušuje.
  • Ale nemá pravdu, že se tu již zcela vytratilo povědomí o tom, co si nese se sebou komunistická strana.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.