Mladý podnikatel Ondřej Kania se svou agenturou dojednává desítkám mladých lidí z Česka studium na prestižních internátních školách v zahraničí. Posílá je do Spojených států, Kanady nebo do západní Evropy. A firma J&K Consulting, kterou založil se svým kamarádem Tomášem Jízdným, díky tomu letos dosáhne obratu zprostředkovaných služeb ve výši sto milionů korun a loni koupila v Praze vlastní gymnázium.

Nyní se čtyřiadvacetiletý podnikatel se svým kolegou vydali opačným směrem − americkou střední školu přivedou do Česka. Prvním studentům se dveře takzvané American Academy in Prague otevřou už letos v září. A Kania s Jízdným plánují, že se v ní studenti kromě angličtiny naučí ještě německy, čínsky nebo španělsky a díky zábavným projektům se budou postupně rozvíjet v tom, co je zajímá − například v žurnalistice nebo byznysu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.