Mezi málokterými fotbalovými kluby na světě panuje taková rivalita jako mezi FC Barcelonou a Realem Madrid. V byznysu se ale hráči těchto dvou týmů dokážou spojit. Několik z nich se domluvilo na společném rozjezdu firmy, která bude investovat do nemovitostí.

Hráči podle španělského ekonomického deníku Cinco Días vloží kapitál do společnosti, která bude pronajímat byty i prostory pro podnikání a provozovat hotely. Fungovat má od října. Deník neuvedl jména fotbalistů, kteří se na společném byznysu domluvili. Podle dohody prý získají akcie firmy v závislosti na výši své investice a řízení společnosti přenechají odborníkům.

Hráč, který by se chtěl na společném byznysu podílet, prý musí investovat minimálně půl milionu eur, tedy asi 13 a půl milionu korun.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.