Nadace Korunka Luhačovice společně s lázeňskou skupinou Royal Spa pomohly dětem v Africe. Dvěma dětským domovům v Ghaně darovaly školní pomůcky a dárky pro více než 150 dětí. Vedle toho na místě darovaly nadaci Chance for Children, která centrum pro opuštěné děti provozuje, 1000 amerických dolarů. Humanitární pomoc předala v Ghaně osobně ředitelka Korunky Luhačovice Veronika Záhorská společně s velvyslankyní ČR v Ghaně Gitou Fuchsovou.

Sedmý ročník projektu Voda pro Afriku, který organizuje skupina Veolia a Nadační fond Veolia, přinesl 770 tisíc, které putovaly na konto humanitární organizace Člověk v tísni. Symbolický šek předala koordinátorovi této organizace Janu Faltusovi místopředsedkyně správní rady Nadačního fondu Veolia Eva Kučerová.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.