Kandidát na úřad francouzského prezidenta Francois Fillon je pod stále silnějším tlakem. Skandál kolem fiktivního zaměstnávání jeho ženy Penelope se stále rozrůstá. A Fillonova popularita padá. Podle posledních průzkumů veřejného mínění by se kandidát francouzských Republikánů nedostal ani do druhého kola prezidentských voleb. Čas se přitom krátí, volby se konají ani ne za tři měsíce.

Francouzský týdeník Le Canard enchaîné, který celou kauzu o fiktivním zaměstnání Penelope odstartoval, publikoval druhou sadu podezření − Fillon vedle své manželky údajně zaměstnal i své dvě děti, dceru a syna. V letech, kdy Fillon zasedal v Senátu, mu měly radit v právních otázkách. Jenže v této době ani jedno z nich ještě nedostudovalo.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.