Obyvatelé Prahy si sotva všimli, že provoz veřejného osvětlení v pražských ulicích od ledna převzal jiný podnik. Lampy svítí dál. V pozadí se ale zostřuje spor mezi vedením metropole a skupinou Eltodo, jejíž dceřiná společnost osvětlení dlouhá léta spravovala, než jej na začátku ledna musela předat městské firmě.

Právní zástupci Eltoda podali minulý týden trestní oznámení. Týká se manažera této firmy, který podle zadržených e-mailů a listin připravoval několik měsíců řízený odchod zaměstnanců pod městskou společnost Trade Centre Praha (TCP).

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.