Pro Václava Klause mladšího to může být první krok v ODS, po kterém budou následovat další až třeba mezi špičky celé strany.

Klause nyní jeho domovská buňka v Praze 6 nominovala mezi straníky, ze kterých budou následně členové ODS z celé Prahy sestavovat kandidátku pro podzimní parlamentní volby.

Jaké místo na kandidátce syn bývalého prezidenta a šéfa ODS nakonec získá, není zatím jasné, ale o mnohém svědčí počet hlasů, které obdržel právě při nominaci na "šestce" − z 58 jich bylo 57. Ambice rozhodně nemá malé, ostatně i kvůli jejich naplnění založil před rokem think-tank Centrum pro občanské svobody.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.