Absolventi vyšších odborných škol (VOŠ) jsou lépe prakticky připraveni, zároveň jsou dobře obeznámeni s teoretickou problematikou. Právě tuto syntézu odborných praktických a teoretických kompetencí u nich oceňují mnozí zaměstnavatelé," říká Ladislav Pytloun, statutární zástupce České zahradnické akademie Mělník. Jejich studenti se učí projektování, zakládání i údržbě zeleně po teoretické stránce a vše zároveň aplikují v praxi.

Jeho slova potvrzuje i Miroslav Dočkal, ředitel Vyšší odborné a střední školy veterinární, zemědělské a zdravotní v Třebíči: "Domnívám se, že VOŠ studenty lépe připraví po praktické stránce na práci, v našem případě konkrétně ve zdravotnických zařízeních. Na vysokých školách je totiž akcentován spíše akademický přístup."

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.