Jednou ze škol s přírodovědeckým zaměřením, která v hodnocení výrazně vyniká, je Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Její silnou stránkou je především to, jak pozitivně výuku i učitele hodnotí sami studenti. Velmi dobré skóre má ale rovněž ve vědě a výzkumu.

"Naše fakulta se od počátku definuje jako výzkumná. Všichni naši vyučující musí být předně kvalitními vědci, nerozlišujeme pedagogický a vědecký úvazek," vysvětluje děkan fakulty František Vácha. "Studenty zapojujeme do vědeckých týmů a projektů už od počátku jejich studia. Podporujeme je v tom i systémem studentských výzkumných grantů a stipendií," podotýká Vácha.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.