Když se někdo rozhodne studovat pedagogickou fakultu, zdaleka to nemusí znamenat jen to, že se chce stát učitelem. Na devíti pedagogických fakultách, které jsou rozprostřeny na vysokých školách ve většině regionů Česka, se kromě učitelů vzdělávají například i vychovatelé, sportovní trenéři nebo humanitně zaměření lidé, kteří pak nacházejí uplatnění v široké škále firem a institucí: jako lektoři nebo manažeři v neziskových organizacích, jako lektoři v soukromých jazykových školách a ve studentských organizacích nebo například jako asistenti pro handicapované.

Výhodou pedagogických fakult je vysoká šance na přijetí, pohybující se mezi 40 a 50 procenty přijatých, a rovněž široké uplatnění na trhu práce − nezaměstnanost jejich absolventů je pod pěti procenty.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.