Mladí technici jsou na trhu práce dlouhodobě nedostatkovým zbožím. Proto kdo má technické nadání a zároveň chce jistotu, že po škole najde práci v oboru, měl by zamířit na některou z technických fakult. V letošním hodnocení vynikají především tři takové školy: Fakulta chemicko-inženýrská Vysoké školy chemicko-technologické v Praze (VŠCHT), Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze a Fakulta chemické technologie VŠCHT.

Všechny školy vynikají mimo jiné ve vědě. Na pražské VŠCHT, která je rovněž velmi silná v zaměření na praxi, partneři z řad firem fungují jako sponzoři a často zasedají i v odborné komisi Studentské vědecké konference, kterou tato škola každoročně pořádá jako soutěž svých studentů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.