Právo je jeden z nejprestižnějších oborů, které lze na vysokých školách v Česku studovat. Učí se ale jen na čtyřech vysokých školách: na pražské Univerzitě Karlově, na brněnské Masarykově univerzitě, na Univerzitě Palackého v Olomouci a na Západočeské univerzitě v Plzni.

Jelikož zájemců o právnickou profesi je mnoho, jsou všechny školy velmi výběrové. Nejpřísnější je Právnická fakulta Univerzity Karlovy, kam se vloni dostalo jen 23 procent uchazečů. Na druhou stranu, kdo už právníka na "Karlovce" vystuduje, má téměř jisté, že najde práci. Nezaměstnanost jejích absolventů se pohybuje pod jedním procentem.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.