Politici sociální demokracie mají v plánu přitvrdit vůči lidem, kteří porušují zákon. Zpracovali to i do návrhu dlouhodobého programu strany, kterým chce ČSSD oslovit voliče před podzimními parlamentními volbami.

V části textu, kde se politici sociální demokracie věnují bezpečnosti, se zmiňují o tom, že si nové formy zločinu žádají změnu přístupu k nim. "Zejména zpřísnění trestů za organizovanou trestnou činnost, terorismus, násilné nebo také finanční trestné činy," avizuje ČSSD. Dlouhodobé vize sociální demokraté nyní dokončují a podle mluvčího Michala Kačírka z nich budou čerpat nápady pro svůj volební program.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.