Program a internetová stránka na automatickou tvorbu smluv Legito se z Česka během několika měsíců rozrostla do devíti evropských zemí a v dohledné době pokryje také Spojené státy anebo Kazachstán a Rusko. "V zásadě jsme místo, ke kterému se může kterýkoliv advokát či kancelář připojit, vytvořit smlouvu a tu přes nás prodávat. Z druhé strany přichází klienti, kteří je využívají," popisuje model jeho zakladatel Ondřej Materna.

HN: Kdo využívá vaše služby?

Zhruba dvě třetiny uživatelů jsou menší a střední podnikatelé. Potřebují opakovaně různé smlouvy pro různé situace. Běžný člověk využije naopak jen párkrát za život omezený okruh smluv, darovací, kupní, nájemní.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.