Barack Obama už třetí den není prezidentem USA. Jak ale mnohokrát zmínil už dřív − ve svém úsilí měnit Spojené státy a s nimi celý svět chce pokračovat. Klíčovou roli v šíření jeho myšlenek a ochraně toho, co prosadil, má hrát nadace, kterou se svou ženou Michelle zřídil. A jedním z lidí, kteří se na projektu podílejí, je český poradce, jenž zanechal významnou stopu i v české politice − Alexander Braun, volební stratég ministra financí Andreje Babiše.

"Naše firma pomáhá s rozjezdem nové nadace, které se teď bude Barack Obama věnovat," řekl Braun v rozhovoru pro HN, v němž popisuje nové poměry ve Washingtonu po vítězství Donalda Trumpa. Společnost SKDKnickerbocker, v níž je Braun jedním z řídících partnerů, má na starosti veškerý marketing a komunikaci spojenou s nadací. Právě na její práci bude hodně záležet, jak úspěšný exprezidentův plán bude, protože zbývá to nejpodstatnější − sehnat pro nadaci peníze.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.