Uber rozvážel darované jídlo

Přepravní firma Uber ve spolupráci s Potravinovou bankou uspořádala již třetí ročník sbírky Daruj jídlo. V rámci akce řidiči Uberu jezdili po Praze a vyzvedávali potraviny od dárců. Potravinová banka následně svezla dary na jedno místo a rozdělila zhruba do 100 organizací. Letošní akce byla nejúspěšnější, protože se podařilo vybrat přes 1,25 tuny potravin, což je více než za předchozí dva ročníky dohromady.

Semínko má bronzovou medaili

Mateřská škola Semínko, která je zapojena do programu Skutečně zdravá škola, získala bronzovou medaili. Ocenění dostala za řádné plnění kritérií v oblastech kultury stravování, kvality jídla a místa jeho původu. Do programu je v Česku zapojeno 328 škol a 20 z nich již splnilo bronzová kritéria.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru