Z mnoha důvodů jsem kvůli Donaldu Trumpovi smutný. Jsem naštvaný, že americký politický systém je tak disfunkční, že Trump vyhrál, i když dostal o 2,8 milionu méně hlasů než jeho soupeřka. Jsem znechucen obojakostí politiků, kteří teď, když je Trump u moci, usilují o to, aby s ním pracovali, i když ještě před pár týdny "věřili", že je nebezpečný.

Praktičtěji viděno, bojím se lidí, které si vybral do kabinetu. Příliš nepomohou dělníkům, kteří dostali Trumpa do úřadu − což v budoucnu vyvolá ještě větší skepsi vůči politice a vládě. A ano, jsem v rozpacích, když Trump ukazuje svět jako karikaturu pochybnějších částí americké společnosti − neomalený komercialismus, příležitostný rasismus a špatné účesy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.