O lidi, kteří se vrací ze služby v ruské armádě, se musí stát lépe postarat. Měli by proto dostat nejvyšší možnou podporu v nezaměstnanosti. Píše se to v návrhu zákona ministerstva práce a sociálních věcí. Pokud ovšem před odvodem pracovali alespoň 26 týdnů.

"Je nespravedlivé znevýhodňovat vojáky. Vždyť se rok zabývali činností důležitou pro stát," napsal vládní list Rossijskaja gazeta. V Rusku platí roční povinná vojenská služba, značná část mladých lidí, především z větších měst, se jí ale pod různými záminkami vyhýbá.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.