Radlice se mění v novou administrativní čtvrť Prahy. Během následujících let zde vyroste hned několik moderních kancelářských budov, do kterých budou denně dojíždět za prací tisíce lidí.

Zcela nový komplex by mohl ještě v letošním roce začít vznikat v těsné blízkosti stanice metra Radlická, na pozemcích sousedících s tamním plaveckým stadionem. Vybudovat jej plánuje společnost HB Reavis.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Společnost HB Reavis plánuje u stanice metra Radlická v Praze vybudovat administrativní budovu. V té najde práci zhruba 2,7 tisíce lidí.
  • Stavba nového projektu by mohla odstartovat na podzim letošního roku. Dokončení firma očekává v roce 2019.
  • Radlice se mění v jednu z nejžádanějších administrativních čtvrtí v Praze. Nová výstavba během několika následujících let nabídne zhruba 100 tisíc metrů čtverečních ploch.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.