Maloobchodní trh s energiemi zažil v loňském roce velké oživení. Zatímco se v posledních letech zdálo, že zájem zákazníků o změnu dodavatele elektřiny či plynu pomalu opadá, loni vzrostl téměř o čtvrtinu. Odhodlalo se k ní téměř 566 tisíc domácností a firem, což byl nejvyšší počet od roku 2013.

"Trh se loni oproti roku 2015 výrazně rozhýbal. Lidé se začali opět více zajímat o své výdaje za energie," komentuje vývoj Dana Dvořáková, mluvčí společnosti MND. Právě pro MND byl loňský rok velmi úspěšný. Po spíše vlažném vstupu na trh v letech 2013 a 2014 se firmě ze skupiny KKCG miliardáře Karla Komárka konečně podařilo získat větší množství zákazníků.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.