Dluh byl řetěz omotaný kolem mého krku, svěřila se čtenářka na serveru Wral. Tato Američanka, která chtěla zůstat v anonymitě, měla dvě hypotéky, leasing na auto a také dlužila na své kreditní kartě. S manželem se z dluhů dostali až poté, co začali šetřit: "Když se chcete bavit, nemusíte jít pokaždé do restaurace. Místo toho jsme třeba vzali děti a šli si s nimi hrát do parku," popsala jeden ze způsobů, jakými se jí podařilo závazky splatit.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Američané dluží na kreditních kartách téměř tolik co před vypuknutím světové finanční krize v roce 2008.
  • Nezaměstnanost sice výrazně klesla, lidem ale nerostou platy. Životní úroveň si tak udržují jen díky stoupajícím dluhům.
  • Nesplácení dluhů je zatím spíš výjimkou a ekonomiku neohrožuje. Otázkou je, co bude dál.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.