Deprese o Vánocích nejčastěji dopadá na… (doplňte dle vlastní úvahy).

V závislosti na intenzitě chřipek a rodinných návštěv uplynulých svátků většina z nás pravděpodobně místo tří teček dosadí sebe nebo někoho ze svého okolí. Podle průzkumů pořízených ve světě před koncem roku jsou ovšem obecně nejpostiženější skupinou se sklonem k prosincové depresi dnešní mileniálové. Dvacátníci a ti krátce po třicítce, kterých je jen v desetimilionovém Česku kolem tří milionů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Podle průzkumů pořízených ve světě před koncem roku jsou obecně nejpostiženější skupinou se sklonem k prosincové depresi dnešní mileniálové.
  • Mileniálové si často v emočně vypjatém čase Vánoc připadají sami a trápí se pocitem, že nikam nepatří.
  • Až polovina mladých přezdívaných generace Y se stresuje tím, že se po roce nedostala do jiných platových kategorií a že za uplynulý rok nic neušetřila.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru