Zbývalo 33 hodin do termínu, kdy měl Marek Dalík, lobbista a dřívější pravá ruka premiéra Mirka Topolánka, nastoupit na čtyři roky do vězení. Sociální sítě a vzápětí stránky elektronických médií ale najednou rozčeřila fotka, jak čeká na letadlo do Bruselu.

A sázková kancelář Fortuna hned nato vypsala sázku, zda kvůli svému odsouzení v aféře Pandur uprchne.

Bookmakeři zpočátku věřili, že i přes svůj odjezd do vězení nastoupí, a pro jeho návrat vypsali kurz 1,2 : 1, pro útěk pak 3,6 : 1. Sázkaři ale věřili v jeho útěk, a Fortuna tak kurz několikrát upravila. "Večer v půl jedenácté už to bylo vyrovnané, 1,8 na obě varianty," popisuje mluvčí Fortuny Petr Šrain.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.