Tajně jednali diplomaté dvou zemí o ukončení občanské války v Aleppu. Byly to před týdnem klíčové rozhovory, ve kterých se rozhodovalo, jak a kam evakuovat lidi z východní části města a vůbec co dál se Sýrií.

Něco však bylo na setkání ministrů zahraničí a jejich týmů v turecké metropoli Ankaře jiné než v minulosti. Ačkoliv šlo o Blízký východ a konflikt v jedné z důležitých zemí tohoto regionu, schůzky se nezúčastnil nikdo ze Spojených států. Ba co víc, zdroj ze syrské opozice uvedl pro deník Financial Times, že Američané o schůzce dopředu nevěděli a neznali její obsah. Tím, kdo jednal, byli Rusové a Turci.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.