Sociální demokraté v Karlovarském kraji budou řešit, zda ve svém čele ponechají předsedu Petra Navrátila. Ten je mezi 24 obviněnými − především někdejšími regionálními politiky ODS a ČSSD − v dotační kauze na severu Čech.

Zatímco v případě ODS jde vesměs o lidi, kteří se z politiky již stáhli, u ČSSD jsou totiž stíhány i její současné regionální špičky. Kromě Navrátila, který je současně starostou Chebu, i další dva členové krajského výkonného výboru, Jakub Pánik a Miloslav Čermák. Sám Navrátil označuje obvinění za nesmyslné a odstoupit z funkcí odmítá. "Budeme se nastalou situací v pondělí zabývat," potvrdila členka výboru Markéta Wernerová.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.