Podle průzkumu americké asociace CTA si lidé přejí najít pod vánočním stromkem ze všeho nejvíce velkou televizi, špičkový telefon a kvalitní tablet. Analýza ovšem zároveň říká, že nejčastějším technologickým dárkem letošních Vánoc budou sluchátka. Dařit se má hlavně bezdrátovým modelům díky příchodu iPhonu 7 bez klasického konektoru. Rovněž televizorů a telefonů se bude po celém světě rozbalovat spousta. Zejména u velkých obrazovek s UltraHD rozlišením čeká řada lidí právě na Vánoce, kdy nový televizor dostane celá rodina. Vybrali jsme sedm zařízení, jež obdarované rozhodně nezklamou. Jde o nejlepší produkty ve své kategorii, které jsme letos v redakci testovali.

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa moderních technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru