Jo Seong-jin (60) pracuje ve společnosti LG od roku 1976. Byl členem týmu, který v roce 1980 uvedl na trh první automatickou pračku a do roku 2015 stál ve vedení divize praček (H&A). Podílel se také na představení značky LG SIGNATURE, vestavěných kuchyní Signature Kitchen Suite a rozvoji v oblastech internetu věcí a chytrých domácností. V nové pozici bude mít na starosti rozvoj společnosti napříč divizemi ve více než 120 provozech světa. V roce 2007 byl Jo Seong-jin oceněn korejským řádem Bronze Tower Order of Industrial Service Merit za přínos v oblasti průmyslu a nových technologií.

Pozici ředitele divize H&A nově obsadí Song Dae-hyun (58), dříve ředitel pro region SNS a LG Rusko. Song Dae-hyun se během 33 let ve společnosti LG podílel na řadě významných projektů a produktových řad divize H&A. Od roku 2012, kdy se stal ředitelem LG Rusko, byl zodpovědný za růst společnosti ve velmi nelehkém období.

Společně s těmito změnami bylo jmenováno i pět výkonných vice prezidentů, třináct senior vice prezidentů a 38 vice prezidentů. Veškeré změny jsou platné od 1. prosince 2016, respektive od 1. ledna 2017, kdy proběhne valná hromada akcionářů.

 

Související