Ruská ekonomika funguje bez problémů, sice neroste, ale už brzy bude, přednesl prezident Vladimir Putin oběma komorám ruského parlamentu. Nechceme žádnou konfrontaci, ale zároveň si nenecháme do ničeho mluvit, upozornil v tradičním projevu o stavu země. Od toho loňského se lišil jen minimálně.

První polovinu proslovu věnoval ruský prezident citování statistik dokazujících úspěchy v růstu porodnosti, omezení dětské úmrtnosti a řadě dalších sociálně-ekonomických ukazatelů. Moskevský patriarcha Kirill i předseda vlády Dmitrij Medveděv měli během prezidentova projevu zavřené oči a posměváčci na sociálních sítích tvrdili, že spí.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.