Dveře na izraelský trh pootevřel české firmě Dino Toys, která produkuje společenské deskové hry, její německý partner, hračkářská firma Ravensburger. Ale uchycení v tomto náročném prostředí už bylo jen záležitostí české společnosti, která do Izraele vyváží dětská puzzle už 15 let. "Seznámili jsme se na největším hračkářském veletrhu v německém Norimberku. Izraelci už spolupracovali s Ravensburgerem, který byl tehdy náš partner, a tak se rozhodli to zkusit i s námi," uvádí Jan Šlemín, ředitel Dina.

Izraelská distribuční společnost hraček Sahek − Na Tzatzuim postupně s českým podnikem navyšovala kontrakty a nyní patří Dino mezi její čtyři významné evropské dodavatele. Proč? "Kvůli dobré kvalitě produktů. A také si ceníme skvělého servisu. Něco si totiž vybíráme z běžně nabízeného portfolia Dina a něco pro nás speciálně vyvíjejí podle našich požadavků," odpovídá Meir Klughaft, ředitel a majitel společnosti Sahek − Na Tzatzuim.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.