Elektronická evidence tržeb (EET) je v plném provozu pátý den. Stovky majitelů restaurací a hotelů už stihly zjistit, že výběr dodavatele a volba vhodného softwaru nejsou jen tak.

Na poslední chvíli odkládaný a následně uspěchaný nákup zbytečně drahého zařízení, nebo naopak zdlouhavé vybírání systému EET se nemusely vyplatit.

Snaha podnikatele ušetřit se stala častou příčinou toho, proč se řada obchodníků už nyní dívá po jiné elektronické pokladně nebo softwaru. První podnikatelé začali měnit svá elektronická zařízení ještě před startem EET, už v listopadu totiž mohli začít evidovat své tržby dobrovolně. Podle odhadů některých prodejců by v následujících třech měsících mohlo vyměnit svého dodavatele EET až deset tisíc podniků − což je zhruba jedna čtvrtina všech, kteří spadají do první vlny evidence. Další třetina tak údajně učiní během následných dvanácti měsíců.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.