Víc než 90 procent lidí by podle aktuálního průzkumu využilo profesionální rady advokátů pro řešení trestních problémů. Na druhém místě skončila podle dat advokátní kanceláře Taylor Wessing ochrana práv dítěte, kde by advokáta poptalo přes 80 procent respondentů, a na třetím místě se pak objevuje pomoc při rozvodovém řízení. S tím by se na právníka obrátilo 80 procent dotazovaných.

Pokud by v budoucnu lidé museli řešit problémy s pomocí právníka, určitě by ho využili při řešení dědictví, kde o právní radu požádalo téměř 80 procent dotazovaných. Mezi dalšími problémy, která vidí lidé jako komplikovaná a kde by pomoc advokáta uvítalo víc než 60 procent lidí, je pak nákup nemovitosti.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.