Zapojte do výběrového řízení své nejlepší lidi

Petra Hrušková
regionální manažerka náboru společnosti Google

Hlavní otázka nezní, jak talenty poznat. S tím už si dnes většina zaměstnavatelů umí poradit. Otázka je, jak ty nejlepší přesvědčit, aby šli pracovat právě k vám. O talent je dnes dračka, ti nejlepší si mohou vybírat z řady atraktivních nabídek. I proto procesu výběru věnujeme velkou pozornost. Nejenže nám umožní rozeznat mimořádný talent, ale také položí základy pro uchazečovo rozhodování. Je třeba mít na paměti, že proces výběru probíhá oboustranně. Zastaralý je předpoklad, že uchazeči se rozhodují především podle nabízeného finančního ohodnocení a benefitů. Ti nejlepší mají jiné priority. Chtějí být pyšní na firmu, pro kterou pracují. Přejí si měnit svět. Potřebují svobodu k uplatňování svých nápadů. K tomu všemu touží pracovat v přátelském nekonfliktním prostředí a být obklopeni lidmi, kteří je inspirují.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jak konkrétně firmy vybírají talenty a co dělají pro to, aby si je udržely?
  • Odpovídají manažeři společností, které jsou v čele žebříčku nejatraktivnějších zaměstnavatelů pro české vysokoškoláky.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.