Tak dobře jako nyní se lidé v Česku nikdy dříve neměli.

Ekonomika zažívá boom, nezaměstnanost je nejnižší ze všech zemí EU a poprvé po dvou dekádách státní rozpočet míří do přebytku. Přesto ve čtvrtek na oslavách 17. listopadu mnozí řečníci varovali před nejistou budoucností a erozí české demokracie.

"Ano, zemi se dnes vede nejlépe za posledních 27 let. Rozhodující není ale tolik současný stav, jako pohled do budoucna. Lidé mají pocit, že o dnešní jakž takž slušnou životní úroveň a určité jistoty mohou taky velmi snadno v budoucnu přijít," sdělil HN premiér a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.