Ministr dopravy za hnutí ANO Dan Ťok se sice po včerejší schůzce s premiérem Bohuslavem Sobotkou usmíval a žertoval, ale není vůbec vyloučené, že se jeho nálada ještě do konce roku změní.
Předseda vlády sice přestal mluvit o možnosti odchodu Ťoka z vlády, ale z jeho slov je patrné, že mu dal spíše "oddechový čas".
Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká
90
% článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.











