V polovině června představila Česká komora architektů veřejnosti dva členy mezinárodní poroty na panelové diskusi. O tom, co je a není veřejným prostorem, přišli debatovat porotci Martin Rein-Cano a Miriam Lišková. Třetím diskutujícím byl krajinářský architekt Vladimír Sitta, který promluvil o svých četných realizacích v Austrálii.

Na akci plynule navázal nominační večer v La Fabrice v pražských Holešovicích, kde zástupci poroty představili 63 děl, která se dostala do užšího okruhu České ceny za architekturu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.