Atelier M1 architekti / Jakub Havlas, Jan Hájek, Pavel Joba
Rok dokončení: 2014

Při rekonstrukci hlavních správních budov obce byla maximálně využita příležitost při získání dotace na zateplení. Obecní úřad sídlí ve srostlici dvou bývalých hospodářských budov, která byla různě dostavována podle aktuálních potřeb. Před zraky projíždějících je utopena kvůli mostu přes potok. Úpravou získala radnice novou dominantu − zvýšením prostoru kdysi sloužícího k sušení hasičských hadic − a díky věži s obecním znakem je nyní viditelná už zdálky. Pro další zdůraznění funkce radnice byly hlavní budova s věží a vstupy do úřadu doplněny do přísné symetrie.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.