Vystoupení oznamující jeho kandidaturu na prezidenta republiky si Michal Horáček moderoval sám, mluvil jako jediný a sám také vyvolával novináře s otázkami. A nakonec rovněž za celou včerejší akci zaplatil účet.

"Mezi mnou a veřejností nebude stát žádná politická strana ani hnutí, stejně jako zájmy žádných finančních skupin a sil," popisoval svou nezávislost Horáček, který si chce kampaň sám vést i financovat.

Jestliže by někdo pochyboval, zda má na něco takového peníze, umístil na své internetové stránky informace, ve kterých se "svlékl" z pohledu peněz i zdravotního stavu. Z poskytnutých zpráv je zřejmé, že hodnota jeho majetku je přes 450 milionů korun, z toho má 170 milionů korun na účtech − na kampaň chce dát do 50 milionů.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.