Martina Kyselková sleduje sport ráda a často. Tedy jenom ty disciplíny, kde se používají sítě. "Podle uzlů poznám, jestli používají naše výrobky," usmívá se majitelka a ředitelka společnosti Kv. Řezáč. Za ní hlasitě vrčí kovové špulky, které se rychle otáčí kolem vlastní osy a z tenkého vlákna pletou pevnou šňůru. Pracovnice textilky na ní později udělají uzlíky − díky nim se síť nemůže párat jako svetr.

Sítě s uzly společnost z jihomoravského Tišnova vyrábí jako jedna z mála v Česku. Používají je rybáři, zemědělci, sportovci, hasiči nebo i děti na hřištích. Více než polovinu celé výroby tvoří sítě pro sport − například se jimi vyplňují fotbalové branky, půlí volejbalová hřiště nebo se z nich vyrábí trampolíny.

V článku se dále dozvíte

  • Rodinná firma Kv. Řezáč v Tišnově vyrábí sítě s uzly, které používají sportovci, hasiči i děti.
  • Historie podniku sahá do první republiky, kdy společnost zakládal pradědeček současné majitelky.
  • Martina Kyselková do podnikání zapojila nejstaršího syna, kterému firmu do několika let předá.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru