Zrovna mírumilovný mnich tak rozvíří českou politiku! Vlastně je to dobře, aspoň je jasné, komu člověk, který by neublížil mouše, tolik vadí. Kdo už toto nevidí, nevidí nic. I kdyby člověk byl nakrásně nácek, tak by mu muselo přijít jako chucpe, že se před Hradem může producírovat Konvička, lokální hater, kterému leckdy dělá Zeman spoluřečníka, ale dalajlama, světově uznávaná a vážená osoba, nikoliv. Konvička, který vyzývá k nenávisti a agresi, může mluvit volně, dalajlama, který vyzývá k míru a toleranci, nesmí. Hezky jsme to dopracovali, paní mámo, jen co je pravda.

Často mi bylo vyčítáno, že slyším trávu růst. Nyní jsme v situaci, kdy už nás možná přerostla − čtyři nejvyšší ústavní činitelé se klepou strachem před Pekingem a nezvykle rychle vydávají společné prohlášení, jen aby se zástupci komunistického režimu v Číně náhodou nenaštvali.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru