Už na první pohled je jiná − v jednoduché černé halence, s volnými smetanovými kalhotami s pruhem a šperky. Spoustou šperků. Na zápěstí se jí třpytí několik náramků a bílé hodinky s hlavou hada, na krku dlouhý náhrdelník. Přes jejich značný počet na ní vypadají přirozeně, šik, tak samozřejmě jako na někom minimalistické černé šaty.

V prvním patře pařížského butiku, jen pár kroků od bulváru Champs-Élysées, se střídají známé tváře, aby si prohlédly nejnovější haute joaillerie kolekci, kterou navrhla právě Lucia Silvestriová, kreativní ředitelka Bulgari.

Množství klenotů, které přítomní obdivují v perfektně osvětlených vitrínách, je ohromující. Letošní kolekce čítá přes 300 kusů, od opulentních náušnic přes nepřehlédnutelné prsteny až po hodinky. Žádná jiná letošní haute joaillerie kolekce nemá šanci se Bulgari − alespoň co do počtu šperků − přiblížit.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.