Nájemci více než 50 obchodů v hale pražského hlavního nádraží dostali v pondělí krátce po půlnoci nepříjemný e-mail. Česká pobočka italské společnosti Grandi Stazioni jim vypověděla podnájemní smlouvy a vyzvala je k vyklizení prodejen.

Nakonec ale obchody v pondělí ráno otevřely rolety jako jindy a stejně tak to bude i v úterý. Cestující na první pohled nepoznali, že se rozehrála velká právní bitva mezi českým státem a zahraničním investorem. A že ve sporu, jenž nejspíš skončí u soudu, půjde o více než miliardu korun.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.