Jana Brožová, senior konzultantka z týmu oceňování nemovitostí, pracuje v Cushman & Wakefield od roku 2013. Připravuje ocenění jak pro bankovní tak pro interní účely. Během roku 2016 spolupracovala na rozvoji oddělení poradenských služeb. Jana Brožová vystudovala Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze s vedlejší specializací na Oceňování podniku a nemovitostí. Ve volném čase hraje závodně softbal, letos její tým vybojoval medailové umístění v nejvyšší soutěži České republiky.

 

Martin Stričko, senior analytik z oddělení průzkumu trhu v Cushman & Wakefield, analyzuje statistická data a zpracovává poradenské studie. Martin Stričko zároveň zastupuje společnost Cushman & Wakefield v Prague Research Fóru a Industrial Research Fóru. Vystudoval Aplikovanou informatiku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Rád cestuje, plave a hraje fotbal.

 

Jakub Kodr, senior konzultant z průmyslového týmu Cushman & Wakefield, se věnuje především pronájmu průmyslových prostor v České republice. Jakub Kodr vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Mezi jeho záliby patří sport a ekonomika.

 

Magsud Rahmanov, senior analytik hotelového týmu, se zaměřuje na hotelové transakce v Evropě. Rahmanov absolvoval studium střední školy v Kansasu, USA. V roce 2015 získal titul BBA na University of New York in Prague. Magsud Rahmanov mluví sedmi jazyky včetně češtiny. Rád cestuje a hraje fotbal nebo šachy.

Související