Liftago, česká alternativní taxislužba založená na mobilní aplikaci, se obrátilo na investory s cílem získat peníze na expanzi v západní Evropě. Za podíly v byznysu chce získat 10 milionů eur (270 milionů korun). Prostředky využije na spuštění služby v několika západoevropských městech, kde se střetne s konkurenty, jako jsou globální firmy Uber nebo mytaxi.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Liftago, český konkurent taxislužby Uber, nabídl investorům podíl ve firmě. Chce vybrat 10 milionů eur na expanzi v západní Evropě.
  • Nabídka směřuje zejména k zahraničním fondům rizikového kapitálu.
  • Liftago chce do roka a půl spustit službu ve vybraných velkých městech v Německu, Itálii a Francii.
  • Firma sází na svůj koncept přitažlivosti pro řidiče.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru