Život bez hotovosti

Společnost Economia uspořádala v pražském kongresovém centru ČNB konferenci Cashless Society − Život a byznys bez hotovosti. K přednášejícím patřil i vlevo na prvním snímku sedící Karsten Biltoft (člen bankovní rady dánské centrální banky), vpravo je Miroslav Lukeš (generální ředitel MasterCard Europe).

Budoucí české hvězdy

Firma Huawei zakončila v aule Univerzity Karlovy v Praze svůj projekt Seeds for the Future oceněním deseti talentovaných českých studentů z oblasti ICT, kteří si prošli dvoutýdenním vzdělávacím programem v Číně. Vlevo na druhém snímku je Radoslaw Kedzia, generální ředitel Huawei Technologies pro ČR a Slovensko.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.