Každý od své banky očekává, že dokonale zabezpečí jeho prostředky. Jenže co to dnes přesně znamená? Peníze z trezoru se už nekradou a přepadení poboček také ubývá. Význam hotovosti klesá a informace o vašich úsporách jsou uložené na serverech v datových centrech. Jsou tedy vaše peníze v bance v bezpečí? Ano, jsou. Banky své kontrolní mechanismy stále zdokonalují a vše podléhá přísné regulaci. Kde tedy mohou najít útočníci mezeru?

Obvykle mezi klienty. Většina lidí dnes už ví, že by si neměli hesla zaznamenávat na papírek a PIN nepatří na roh platební karty. Jenže podvodníci se také zdokonalují. Příkladem je následující hovor z naší zákaznické linky. Nejedná se o skutečný případ, ale popisuje triky pachatelů:

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.