Autorské poplatky jsou položkou, se kterou musí počítat každý podnikatel, k jehož provozovně nebo pracovním prostorám patří televizor či rádio. Hudba nebo televizní vysílání vytvářejí příjemnou atmosféru, i proto může zákazník v podniku zůstat delší dobu a utratit více peněz. Hudba a sportovní přenos bývají také jedním z důvodů, proč se lidé do prostoru podniku rádi vracejí.

Existuje několik autorských svazů, kterým jsou autorské poplatky vypláceny. Mezi nejznámější patří Ochranný svaz autorský (OSA) a Dilia. Ty mají podrobné ceníky, kterými jsou poplatky určovány.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.