AKCE KONANÉ K NEDOŽITÝM OSMDESÁTINÁM VÁCLAVA HAVLA

Úterý 4. 10. 2016
Náměstí Václava Havla

Mezinárodní divadelní festival, který na počest Václava Havla připravilo Národní divadlo, zahájilo už v úterý slavnostní odhalení tabulky s nápisem náměstí Václava Havla na piazzettě ND. Sochař Kurt Gebauer k Havlovým nedožitým narozeninám daroval 160 centimetrů vysokou skulpturu ve tvaru srdce, do kterého budou lidé moci psát své vzkazy.


Středa 5. 10. 2016
Pocta Václavu Havlovi

Praha, 12:00

Vernisáž výstavy velkoformátových fotografií Oldřicha Škáchy Procházení zahájí ve středu před Národní technickou knihovnou multižánrový projekt Pocta Václavu Havlovi. Vernisáž zakončí koncert skupiny The Plastic People of the Universe.

Na výstavu naváže série koncertů, divadelních a filmových představení v Praze 6, program, do něhož se zapojí Dejvické divadlo nebo Divadlo Semafor, potrvá až do poloviny prosince.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.