Darek Filip doposud působil v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví. Stál u zrodu internetové banky Zuno, kterou také vedl. Poté vedl produktový marketing v bankách Citibank a UniCredit Bank. V pojišťovně Cardif působil jako Head of Retail. Do Creative Docku přináší hodně zkušeností a bude se podílet na vývoji nových startupů v bankovním a pojišťovacím sektoru.

 

Marcel Láža do Creative Docku přináší bohaté zkušenosti získané napříč různými obory. V minulosti pracoval ve Futurelytics jako datový analytik a produktový manažer. Několik let se také podílel na organizování festivalu Colours of Ostrava, kde pomáhal s logistikou. Je mentorem pro začínající startupisty a v Creative Docku bude řídit technologický vývoj služby Sečteno, která pomáhá živnostníkům, malým a středním firmám s účetnictvím.

 

Vojtěch Pišl je psycholog a  do Creative Docku přináší pracovní zkušenosti získané v nejrůznějších oborech. V minulosti se živil jako překladatel a ve Velké Británii pracoval s klienty po úrazu páteře. Kvůli práci v Creative Docku se přestěhoval z Bukurešti, kde u nadnárodní společnosti hlídal platební morálku korporátních klientů z celého světa. V Creative Docku své zkušenosti uplatní zejména při práci na projektu Zonky, kde bude řešit zpožděné splátky.

Související