První televizní přestřelka mezi prezidentskými kandidáty Donaldem Trumpem a Hillary Clintonovou výrazně rozvířila dění na sociálních sítích. Mluvčí Twitteru Nick Pacilio oznámil, že to byla vůbec "nejtweetovanější" debata v historii firmy. Konkrétní čísla sice ještě nejsou k dispozici, očekává se však, že hravě překonají rok 2012, kdy se k první debatě kandidátů do Bílého domu vynořilo na deset milionů tweetů.

Před několika málo lety Američané usedali k debatám kandidátů především před televize. To už ale beze zbytku neplatí. Z obýváků se souboj přesunul i do ulic, veřejné dopravy nebo třeba do kanceláří, kde lidé sledovali dění na svých tabletech a mobilních telefonech.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.