Celé léto věnovali kandidáti na amerického prezidenta Hillary Clintonová a Donald Trump vzájemným útokům na předvolebních mítincích i ve virtuálním prostoru. V pondělí se poprvé utkají tváří v tvář, na Hofstra University ve státě New York je čeká první z tradičních tří televizních debat.

Pro oba kandidáty půjde o zásadní měření sil. Čerstvé průzkumy ukazují, že závod o Bílý dům je letos velmi vyrovnaný. Zájem diváků se přitom čeká podobný jako při nejsledovanější televizní události zámoří, finálovém zápasu tamní ligy amerického fotbalu, zvaném Super Bowl.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Kandidáti na amerického prezidenta Hillary Clintonová a Donald Trump se střetnou v první televizní debatě.
  • Clintonová se připravuje na "různé tváře Trumpa". V otázce přistěhovalectví jí pomůže nová studie prestižní Národní akademie věd, inženýrství a medicíny, která popírá, že by přistěhovalci brali Američanům práci.
  • Právě to přitom tvrdí Donald Trump.
  • Očekává se rekordní sledovanost.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.